Eventsponsors

Naast onze partners en bedrijfssupporters worden wij bij onze evenementen ook nog ondersteunt door bedrijven en organisaties die specifiek hebben gekozen voor een bepaald evenement. Wilt u ook eventsponsor worden van een bepaald evenement van de Cruyff Foundation, neem dan contact met ons op.

Hier vind je een overzicht van onze eventsponsors.

EmCart Sport

EmCart is reeds lange tijd betrokken bij de Johan Cruyff Foundation. EmCart Sport biedt een specialistisch aanbod van producten en diensten op het gebied van actief rolstoelgebruik en rolstoelsport. Emcart Sport is als partner verbonden aan de Cruyff Foundation Rolstoelsportdag.

Emcart Kid-Tech

EmCart Kid-Tech is gespecialiseerd in hulpmiddelen op het gebied van kinderrevalidatie. De adviseurs van EmCart Kid-tech zijn gedreven vakmensen die door hun jarenlange ervaring in de branche exact weten wat de mogelijkheden zijn. Zij zijn uw partner bij het zoeken naar de passende oplossing. EmCart Kid-Tech is partner van de Cruyff Foundation Rolstoelsportdag.